Back to top

Sporteredmények

Régebbi erdemények
2019.04.25. és 26 -án került megrendezésre Nagyszombatban a Megyei Olimpia. Eredményeink: atlétikában: Kondé Péter magasúgrás - 1. hely Molnár Zsuzsanna súlylökés - 4.hely Takács Fruzsina 100m síkfutás - 4.hely. Labdarúgás: 2.hely, Eredmények: Vidékfejlesztési Szakközépiskola - Senica 1 : 1 Vidékfejlesztési Szakközépiskola - Sereď 6 : 0 Elődöntő Vidékfejlesztési Szakközépiskola - Nagyszombat 2 : 0 Döntő Vidékfejlesztési Szakközépiskola - Skalica 0 : 0 bütetőrúgások 1:3 Gratulálunk !!!
2019.04.15 - én a Diósförgepatonyban került megrendezésre a nagypályás labdarúgó torna járási döntője a középiskolák részére, amelyet a Vidékfejlesztési Szakközépiskola sportosztálya nyert meg, ők képviselik járásunkat a megyei diákolimpián. A 2. helyen a Középfokú Sportiskola csapata végzett. A 3.helyen a Vámbéry Ármin Gimnázium csapata végzett. Eredmények : Vidékfejlesztési Szakközépiskola - Középfokú Sportiskola 5 :1 Középfokú Sportiskola - Vámbéry Ármin Gimnázium 6 :1 Vidékfejlesztési Szakközépiskola - Vámbéry Ármin Gimnázium 5 :4 ...
2019. 03. 21 - én a dunaszerdahelyi Vidékfejlesztési Szakközépiskola a járási kosárlabda döntőben a második helyen végzett, míg a Középfokú Sportiskola a negyedik helyen. Gratulálunk !
2019. 03. 20 - án a dunaszerdahelyi Vidékfejlesztési Szakközépiskola sportosztálya nyerte a dunaszerdahelyi Magángimnáziumban rendezett járási röplabda döntőt. A második helyen a Vámbéry Ármin Gimnázium csapata, a harmadik helyen a dunaszerdahelyi Középfokú Sportiskola csapata végzett.   Eredmények:  Vidékfejlesztési Szakközépiskola    -    Középfokú Sportiskola                                2 : 0 Vámbéry Ármin Gimnázium            -    Ladislav Dúbrava Gimnázium                     2 : 0 Vidékfejlesztési Szakközépiskola    -    Ladislav Dúbrava Gimnázium                    2 : 0 Vámbéry Ármin Gimnázium            -    Középfokú Sportiskola                                 2 : 0 Középfokú Sportiskola                      -   Ladislav Dúbrava Gimnázium                    2 : 0 Vidékfejlesztési Szakközépiskola    -     Vámbéry Ármin Gimnázium                      2 : 0   A győztes csapat felkészítő tanára Szabó Zsuzsanna
2019.03.07-én a dunaszerdahelyi Vidékfejlesztési Szakközépiskola sportosztályos diákjai sikeresen képviselték járásunkat a nagyszombati  kerületi futsaldöntőben, ahol a gyönyörű 2. helyen végeztek. Eredmények:  Dunaszerdahely - Galánta  2 : 0, Dunaszerdahely - Pieštany 4 : 1, Dunaszerdahely - Skalica 3 : 1,  Döntő - Dunaszerdahely - Trnava 1 : 3,
2019. 02. 21- én A Vidékfejlesztési Szakközépiskola lánycsapata  a 3.helyen végzett a járási kosárlabda döntőjében. A Középfokú Sportiskola  csapata  a 4. helyen végzett. Gratulálunk !